Brazil: Imperial CZ

Vžijte se do role jednoho z velkých panovníků minulosti a prokažte svoji statečnost! Získáte rozsáhlé a bohaté území, avšak cesta k prosperitě je plná výzev.

Herní doba

Herní doba
91-120 minut

Věk
14+

Počet hráčů

Počet hráčů
1-4

Jazyk

Jazyk
český

1 259 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
5.3.2024
Možnosti doručení
Kód: 44406

Detailní popis produktu

Vžijte se do role jednoho z velkých panovníků minulosti a prokažte svoji statečnost! Získáte rozsáhlé a bohaté území, avšak cesta k prosperitě je plná výzev.

V Brazil: Imperial budete prozkoumávat nová území, spravovat zdroje, stavět budovy, vytvářet obchodní prostředí, získávat podporu největších osobností země a verbovat silnou armádu, abyste uhájili své zájmy proti konkurenčním státům. Pokud se správně rozhodnete, můžete splnit mise a postoupit do pokročilejšího historického období. Získáte tak nové zajímavé možnosti rozvoje a vítězné body navíc. Pamatujte, jen ten nejlepší panovník si nakonec zaslouží titul brazilského císaře a vybuduje novou éru prosperity, svobody a míru!

Na modulárním herním plánu, ztvárňujícím skutečné brazilské regiony, využijete kombinaci worker placementu, area majority a jednotlivých schopností k vybudování říše v Brazílii mezi 16. a 19. stoletím. Začínáte výběrem jednoho z dostupných panovníků a jeho osobní herní desky a komponent. Někteří panovníci jsou silní v boji, zatímco jiní upřednostňují vědu nebo průzkum. Po výběru panovníka obdržíte úkoly, které vás posunou do nové éry, čímž získáte přístup k dalším mocenským stavbám při přechodu do druhé a třetí éry hry, a poté si vyberete výchozí bod na společné mapě.

Brazil: Imperial byla vyvinuta jako "Euro X", nový herní koncept kombinující eurohry (ve kterých sbíráte a spravujete zdroje) a hry 4X (ve kterých objevujete, expandujete, využíváte a vyhlazujete). V této hře byl také představen nový koncept map. Všechny mapy jsou odlišné a vytvořené pomocí modulárních hexových desek, které ztvárňují skutečné oblasti Brazílie a světa. V každé hře se můžete zaměřit na správu zdrojů, boj nebo kombinaci obojího, v závislosti na volbě panovníka a interakci s ostatními hráči.

Hra je určena pro 1-4 hráče od 14 let.

Pravidla a herní materiál jsou v češtině.

Počty a velikosti karet:
44 ks 41x63 mm
48 ks 63x88 mm
 

 

Hra obsahuje:
1 herní deska
14 dílů mapy
4 desky hráčů
5 destiček panovníků
89 šestistěnných destiček
12 akčních žetonů
58 dřevěných surovin
32 dřevěných paláců
20 dřevěných jednotek
24 dřevěných výrobků
24 karet obrazů
24 karet úkolů
20 karet zlata
24 karet boje 4 žetony (+1)
1 bodovací bloček
1 pravidla
1 historická příručka

Pravidla ke stažení zde.

Dvě nové mapy ke stažení zde.

Kategorie: Deskové hry
Herní doba (minut): 100
Jazyk hry: český
Jazyk pravidel: český
Minimální počet hráčů: 1
Maximální počet hráčů: 4
Minimální věk: 14
Náročnost (1-5): 3
Rok vydání: 2021
Typ hry: Strategická
Hmotnost: 2 kg

Představení hry

Recenze

Upoutávka

Videonávod

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: