Pánský korálkový náramek - 8 mm černá láva, matný a lesklý achát

Kód: 1440/ZLA 1440/ZLA2 1440/ZLA3 1440/ZLA4 1440/STR 1440/STR2 1440/STR3 1440/STR4 Zvolte variantu
849 Kč
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Povrchová úprava
Velikost

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lesklý, matný, přírodní, lesklý, matný, přírodní... A tak pořád dokola. Na první pohled se může zdát, že se na tomto pánském náramku střídají tři materiály, ve skutečnosti se však jedná o achát v matném a lesklém provedení doplněný o lávové korálky. Tuto kombinaci jsme vytvořili pro odvážné a silné muže, kteří ale zároveň nezapomínají na sílu lásky a přátelství:

- kvalitní ručně vyráběný pánský korálkový náramek z 8 mm černé lávy, matného a lesklého achátu,
- korálek ze stříbra o ryzosti 925 v povrchové úpravě dle Vašeho výběru s logem Lavaliere,

- vysoce kvalitní elastické lanko - velikost si vyberte dle Vaší ruky,
- bezpečně uložen v luxusní krabičce Lavaliere.

Kombinace lávy a dvou typů achátů vytváří na tomto náramku úchvatný nevšední pohled. Tyto dva materiály jsme navíc doplnili drobnou elegantní kuličkou ze stříbra s logem Lavaliere. Achát jsme pro tento náramek použili ve dvou variantách, v lesklé i matné, které se dokonale doplňují. Achát je symbolem síly, odvahy, dlouhověkosti a lsáky a pomáhá udržovat dlouhodobě stabilní auru svého nositele. Navíc dodává pocit bezpečí a pomáhá odstraňovat vnitřní napětí. K achátu se dokonalé hodí přírodní lávové kameny, které pocházejí z hlubokého nitra naší Země. Odpradávna jsou známé svojí silnou pozitivní energií a jsou používané také jako ochranný amulet. Kromě toho dodávají svému nositeli silnou energii.

Jak-určit-velikost-náramku-4

Doplňkové parametry

Kategorie: Korálkové náramky
Záruka: 2 roky
Barva: Šedá
Kámen: Láva, Achát
Velikost korálku: 8 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: