Gaia Project: Galaxie Terra Mystica

Gaia Project je nástupce světového megahitu Terra Mystica.
V této hře, v níž nenajdete žádný prvek náhody, budete v roli zástupce jednoho ze 14 národů osidlovat galaxii Terra Mystica. Pokud chcete tuto galaxii ovládnout, musíte stavět stále pokročilejší budovy, těžit suroviny a dosahovat nových vědeckých poznatků v šesti oblastech výzkumu.
Každý ze 14 národů má jedinečné schopnosti a díky proměnlivému systému hodnocení bude každá partie hry Gaia Project neopakovatelným zážitkem.
Nová éra světa Terra Mystica je konečně tady!

Herní doba

Herní doba
121-180 minut

Věk
12+

Počet hráčů

Počet hráčů
1-4

Jazyk

Jazyk
český

1 575 Kč
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
5.3.2024
Možnosti doručení
Kód: 28955
Gaia Project: Galaxie Terra Mystica
Gaia Project: Galaxie Terra Mystica
Novinka

Detailní popis produktu

Hra Gaia Project rozvíjí systém známý ze slavné hry Terra Mystica. Podobně jako v původní hře, i zde najdete 14 jedinečných národů žijících na 7 odlišných planetách. Každý národ je schopen přežít pouze v podmínkách odpovídajících jeho domácí planetě, a proto se při rozvoji, růstu a osidlování okolních světů musí spolehnout na technologii celoplanetární teraformace. Už tak velice ostrý zápas o osídlené planety nově okořeňují Gaia-planety, světy s dokonalými podmínkami, které mohou osídlit všechny národy, a Transdimenzionální planety, nehostinné světy, které ovšem lze na Gaia-planety proměnit.

Kromě osidlování světů se budou národy předhánět ve vědeckých pokrocích napříč šesti oblastmi výzkumu – teraformace, vesmírné lety, umělá inteligence, Projekt Gaia, ekonomie a věda. Národy, které věnují výzkumu čas a zdroje, mají možnost získat nové příjmy, bonusy či pokročilé technologie. Navíc má každý národ schopnosti a silné stránky, jež jej výrazně odlišují od ostatních národů v galaxii.

Tato galaxie (herní plán) se skládá z deseti sektorů, které lze sestavit rozmanitými způsoby, takže Gaia Project nabízí ještě větší variabilitu a znovuhratelnost než starší sestra Terra Mystica. Ve dvou hráčích využijete možnost zmenšit herní plán na sedm sektorů a hra navíc obsahuje sólový mód od studia Automa Factory, ve kterém se postavíte automatizovanému protivníkovi.

Hra je určena pro 1-4 hráče od 12 let.

Pravidla a herní materiál jsou v češtině.
 

 

Hra obsahuje:
10 vesmírných sektorů
7 oboustranných desek národů
1 deska výzkumu
1 deska hodnocení a více než 120 žetonů a destiček
147 plastových modelů staveb a celkem více než 300 plastových komponent
30 přehledových karet a karet pro sólovou hru
1 česká pravidla, pravidla pro sólovou hru a přehled pravidel pro sólovou hru

Kategorie: Deskové hry
Herní doba (minut): 60-150
Jazyk hry: bez textu
Jazyk pravidel: český
Minimální počet hráčů: 1
Maximální počet hráčů: 4
Minimální věk: 12
Náročnost (1-5): 4,4
Rok vydání: 2017
Typ hry: Strategická
Hmotnost: 2,5 kg

Recenze

Unboxing

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: